Strony: [1]
       Davey Havok urodził się 20 listopada 1975 w Rochester, NY i ma włoskie pochodzenie. Ojciec zmarł, gdy Dave miał zaledwie trzy latka i jego matka wyszła ponownie za mąż (przejął nazwisko po ojczymie).

       Kiedy Davey miał sześć lat, jego rodzina przeprowadziła się z Rochester do Ukiah w Kalifornii. Uczęszczał tam przez osiem lat do katolickiej szkoły.

       Havok od zawsze pasjonował się muzyką i od najwcześniejszych lat, kiedy tylko była ku temu sposobność, występował podczas rodzinnych zjazdów. Niedługo później polubił jazdę na desce. Stąd był już tylko niewielki krok do zainteresowania się muzyką punk rock. W szkole średniej jego przyjaciele - Markus Stopholese i Vic Chalker - chcieli założyć zespół. Niestety, mieli w związku z tym parę problemów. Największym z nich był brak perkusisty. Mark zasugerował, że jego kumpel - Adam Carson - mógłby dołączyć do kapeli. W zasadzie nie potrafili grać na żadnych instrumentach - wiedzieli tylko, że Davey ma niezły głos, a Adam posiada zestaw perkusyjny. Wobec takiego stanu rzeczy Mark nauczył się grać na gitarze, a Vic - gry na basie. Drugiego z nich zastąpił później basista grupy Tiger Army - Geoff Kresge...

Czytaj więcej...


Strony: [1]