Autor Wątek: Trailer do długo oczekiwanego "Tim Timebomb's RockNRoll Theater"  (Przeczytany 3077 razy)

Offline Havey_Angel

• Angel with Two Broken Wings
  • Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
  • at least I know that we will die alone...
Trailer do długo oczekiwanego "Tim Timebomb's RockNRoll Theater"
« dnia: 04 Październik, 2011, 20:39:18 »
W zeszłym roku informowaliśmy, że Davey Havok miał pojawić się w produkcji RockNRoll Theater, ale później informacja ta zdewaluowała się, ponieważ cała seria nie była jeszcze gotowa. Cóż, panie i panowie, czas nadszedł i strona AFI News HQ otrzymała mailowo informację prasową potwierdzającą, że seria jednak ujrzy światło dzienne. Davey wystąpi w odcinku pilotażowym, który będzie wyjątkowo dostępny na VEVO (premiera już 21 października.

Poniżej znajdziecie wyżej wspomnianą informację prasową:

4 października 2011Los Angeles, CA – muzyk i laureat nagrody Grammy Tim Armstrong ogłosił dziś, że ukończył nowy serial pod tytułem Tim Timebomb's RockNRoll Theater. Odcinek pilotażowy dostępny będzie na VEVO, od 21. października. Trailer promujący serial zostanie wyemitowany 4. października.

„Robienie czegoś w oparciu o teatr muzyczny nie było dla mnie problemem,” mówi Armstrong. „Przez 25 lat robiłem muzykę i razem z przyjaciółmi angażowałem się w produkcję setek wideoklipów, więc to było zwyczajne rozbudowanie mojego świata.” Armstrong dodaje, „VEVO to idealne medium do zaprezentowania mojego show, ponieważ ta platforma jest bardzo szeroka i przyciągnie wielu ludzi.”

„Jesteśmy podnieceni tym, że Tim przenosi ten emocjonujący projekt na VEVO”, mówi Scott Reich, zajmujący się programowaniem na VEVO „To jest wielki moment dla Tima i dla VEVO, ponieważ RockNRoll Theater to pierwszy taki projekt, w którym będziemy mieli ciągłość narracji. Tim zebrał naprawdę wachlarz postaci, które mogłyby pochodzić tylko ze świata rock 'n' rolla. Nie możemy się doczekać, żeby pokazać historie Tima Timebomba fanom VEVO!”

Hołd dla klasycznych amerykańskich musicali, Tim Timebomb's RockNRoll Theater skupiać się będzie na Armstrongu portretującym współczesnego punk rockowca, Roda Serlinga, narratora prowadzącego widza poprzez mnóstwo trzymających w napięciu historyjek, przez które przewijać się będzie cały tłum znanych aktorów i muzyków. Każdy odcinek będzie zawierał masę piosenek i numerów tanecznych od ostrych rockowych brzmień po porywające taneczne kawałki, a wszystko to okraszone mroczną nutą - wszystko napisane przez Armstronga.

„Będę robił muzykę aż do śmierci, a wszystko to obiera niezwykle ekscytujący i nowy kierunek,” dodaje Armstrong. „Uwielbiam współpracować z innymi artystami i wszystko czego pragnę, to iść dalej w ten projekt. To właśnie napędza całe to przedsięwzięcie  .”

Odcinek pilotażowy Tim Timebomb's RockNRoll Theater zatytułowany „Dante” przeniesie czternastowieczny epos, Piekło Dantego w XXI wiek, wzbogacając go o nowe spojrzenie na chciwość i zepsucie. W odcinku tym wystąpią: frontman AFI Davey Havok, gitarzysta i wokalista Rancid Lars Fredriksen i aktor znany z CSI David Hall.

Tim Timebomb's RockNRoll Theater jest pierwszym opartym na scenariuszu projektem, który pojawi się na VEVO i wzbogaci katalog platformy, zawierający obecnie 45,000 teledysków, nagrań live i serii takich jak GO Shows (występy na żywo zespołów takich jak The Airborne Toxic Event, Kid Cudi czy Florence + The Machine), Stylized (seria o tym, jak muzyka i moda oddziałują na siebie) czy ASK:REPLY (czaty i wywiady na żywo).

Armstrong pracuje przy tym projekcie z Davidem Robertsonem, który pomagał przy produkcji takim gwiazdom jak  Eminem, Metallica, Britney Spears czy Madonna. Reżyser Kevin Kerslake, znany głównie za wkład w stworzenie pierwotnego wizerunku MTV i pracę z takimi zespołami jak Nirvana, Green Day, Smashing Pumpkins i Rancid, zajął się reżyserią odcinka promującego serię. Michael Rooney, znany jako laureat licznych nagród MTV VMA za choreografię, między innymi za teledysk zespołu Fatboy Slim do piosenki „Praise You” z Chistopherem Walkenem, zajął się choreografią całego projektu. Mary Vernieu (Black Swan, Sin City, The Wrestler) zajęła się doborem obsady.

tłum. Havey_Angel

Trailer możecie zobaczyć TUTAJ

-------------------------
źródło: AFI News HQ

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
Odp: Trailer do długo oczekiwanego "Tim Timebomb's RockNRoll Theater"
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Październik, 2011, 20:55:32 »
omg jakie to pokrecone :lol: :lol:
a havok z wąsami :lol: :lol: :lol:
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik, 2011, 21:31:22 »
:lol: pierwsze ujęcie z nim to w windzie..buahahaha :hamster_xd:
albo z czerwonymi oczami :smt005 :smt005
bardzo dziwnie ogląda się go...takiego, tzn, że w filmie i  w ogóle, ten róż i...wąsik..blah :?
niemniej jednak bardzo jestem ciekawa całości i troszku nie mogę się doczekać ego 21-go :roll:
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik, 2011, 22:06:20 »
ja tak samo:D poschizaowane to i właśnie to jest w tym genialne 8)
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!

Offline Havey_Angel

• Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Październik, 2011, 22:13:36 »
muszę obejrzeć najpierw całość, ale z tego co widze, to Davey chyba nie spełni mojego wyobrażenia na temat diabła... :roll: :roll: :roll:

i już nigdy, nie będę tłumaczyć na takim speedzie newsa :P bo mi mózg wybuchnie :P ale tak się nastraszyłam, że mi stronka nie działa, że uhh...

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Październik, 2011, 22:19:33 »
to ja myslałam że on jakim demonem jest a nie diabułem.... :roll:
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!

Offline Havey_Angel

• Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Październik, 2011, 22:37:47 »
wiesz doth...to w sumie w tym wypadku wychodzi na to samo. W kontekście Dantego tego z xiv wieku i całego eposu to w sumie jedno i to samo

koniec offtopu Havey i jej dygresji odnoszących się do magisterki

a różowa marynarka i wons...koszmarowe :P

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Październik, 2011, 22:48:42 »
róż jakoś mało demonicznie mi się kojarzy..to już mogli go wsadzić w czerwony jak tak koniecznie chcieli się bawić w kolorki :P  
no i Hav nie musiałaś tego robić na cito, ja tak tylko dałam cynk :roll:
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline kate black

• Redaktor
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 137
  • Moderator niszczy Twoją reputację z radością.
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Październik, 2011, 18:26:52 »
Pierwsze wrażenie: klasa C albo niżej, ale może o to chodzilo.. o efekt trochę kiczowaty może w tym będzie tkwił cały urok. No nie wiem zobaczymy. Mimo to bardzo miło zobaczyć Wielkiego D w innej niz Havokowa odsłona :D
Robisz mi nieporządek w chaosie.

Offline ruda

• toxic twin
  • Boy Of Abject Misery
  • Reputacja 11
    • Ogień i lód
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Październik, 2011, 20:44:28 »
Ale mu pasuje ta rola, no nie mogę. :D
Piekło Dantego a'la Rocky Horror Picture Show i Shock Treatment. A-Must-see!

Coś czuję, że Havok spokojnie ukradnie ten film, nieważne, jak świetny byłby główny bohater.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2011, 20:46:35 by ruda »

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Październik, 2011, 17:58:48 »
może będzie offtop ale jak oglądałam ten fragment co coś mi sie tak jakby kojażyło a teraz już wiem że to klip the transplants :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=i3SzI92FDFo
myślicie że Tim wychaczył pewne fragmenty które po prostu przemycił??:)
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!