Autor Wątek: Pierwszy odcinek ROCKNROLL THEATER dostępny online!  (Przeczytany 2984 razy)

Offline Havey_Angel

• Angel with Two Broken Wings
  • Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
  • at least I know that we will die alone...
Pierwszy odcinek ROCKNROLL THEATER dostępny online!
« dnia: 23 Październik, 2011, 20:52:02 »
Jak już pisaliśmy w TYM newsie, dnia 21. października (piątek) odbyła się premiera pierwszego odcinka z serii Tim Timebomb's RockNRoll Theater, w którym główne role zagrali Lars Fredriksen i Davey Havok.

Odcinek dostępny jest na portalu YouTube w kilku częściach:

:arrow: PART 1
 :arrow: PART 2
 :arrow: PART 3
 :arrow: PART 4
 :arrow: PART 5
 :arrow: PART 6
 :arrow: PART 7

Jak również informuje stronka AFI News HQ, na adres mailowy James@AFINewsHQ można przesyłać pytania do Tima Armstronga dotyczące jego udziału w projekcie ROCKNROLL THEATER, które zostaną użyte w wywiadzie, jaki niedługo przeprowadzi z wokalistą Rancid ekipa z AFI News HQ.

Enjoy.

--------------------
źródło: AFI News HQ
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2011, 20:53:44 by Havey_Angel »

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
Odp: Pierwszy odcinek ROCKNROLL THEATER dostępny online!
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik, 2011, 20:56:21 »
oglądałam ten odcinek już kilka razy i nadal mam niedosyt:D
havok "diabuł" jest właśnie taki jakiego sobie wyobrażałam :lol: 8)
najlepszy fragment to ten w którym dante poszedł z piekła do nieba :lol: :lol: :lol:
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik, 2011, 21:59:35 »
no cóż ja niestety poczekam sobie do piątku, bo z moim netem to zapomnieć mogę o oglądaniu :roll:
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik, 2011, 10:17:15 »
tak oglądam to setny raz i widzę że tim inspirował sie min starymi kreskówkami gdzie poojawiają sie tańcząte trupy czy też  zespół bluesowy, a ta kobitka co śpiewa po tym jak dante zabił sie w windzie to no betty boop jak nic:D

tutaj znalazłam fragment tego bo będzie w przyszłości....
http://www.youtube.com/watch?v=UY9S7H6BOSA

omg ta kobieta jest szalona!!!

ee a big daddy to niby havok?? :lol:
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!

Offline Havey_Angel

• Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Październik, 2011, 10:59:33 »
ja od momentu ukazania się trailera miałam mieszane uczucia - głównie powodowane faktem, że diabeł jest ubrany w ciuchy ze Zu(o) Butiku i biega sobie ubrany na różowo. Pomyślałam, że nie do końca to gra z moją wizją diabła jako dystyngowanego arystokraty, profesorka i magika (patrz Woland) czy prawnika (patrz Adwokat diabła) i że jestem na nie. Potem jednak przemyślałam zagadnienie i uświadomiłam sobie, że ten typ diabła to typowe przedstawienie z XXI wieku - wyglądający i zachowujący się jak alfons, trochę pajac, trochę przymilny, trochę śmieszny, bogaty, lubiący cycki. To  chyba kwintesencja naszej pop-kultury. Doszłam przez to do wniosku, że na tle Dantego to ten diabeł nie mógł wyglądać inaczej, chociaż bardziej jest podobny do Mefistofelesa z "Fausta" - chociaż tam nie ma aż tyle cycków i długich nóg ;)

Reasumując, po długiej walce z samą sobą, doszłam do wniosku, że obwieszony biżuterią, w różowym garniaku, w wypasionej bryce, ogólnie różowy i, na pierwszy rzut oka, wyluzowany i przyjazny diabeł, jest bardzo dobrze zobrazowanym podglądem na największe zagrożenia tego świata - jak narkotyk - z pozoru miły i niewinny, ale wewnątrz okrutny i potworny. I taki właśnie jest ten diabeł - i to mi się w tym odcinku bardzo podoba.

Co do końcówki, to jest to jeden z najlepszych twistów w fabule, jakie widziałam ostatnio :)

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline Hiperbola

• Brownie Bottom
  • Reputacja 2
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Październik, 2011, 11:18:33 »
Obejrzałam i jestem totalnie zakochana, bo kocham takie klimaty! Szatan z wąsikiem-alfonsikiem trafia dokładnie w moje postrzeganie rzeczywistości, a kreskówkowe, halloweenowe klimaty to moja bajka i podsumowując: jaram się.
I również zauważyłam podobieństwo do Mefisto. Mam od ładnych paru lat teorię, że gdyby Goethe pisał "Fausta" dzisiaj, utwór miałby właśnie taki klimat - trochę kiczowaty, trochę glam, trochę halloween, czy tam heloim ;) Ale to tylko teoria.
Hiperbola, przesadnia – środek stylistyczny polegający na wyolbrzymieniu, przejaskrawieniu cech przedmiotów, osób, zjawisk. Może dotyczyć ilości, rozmiaru, stosunku emocjonalnego, przyczyny, znaczenia lub skutku. Stosowany dla wywarcia mocnego wrażenia, spotęgowania ekspresji.

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik, 2011, 13:54:09 »
Obejrzałam i jestem totalnie zakochana, bo kocham takie klimaty! Szatan z wąsikiem-alfonsikiem trafia dokładnie w moje postrzeganie rzeczywistości, a kreskówkowe, halloweenowe klimaty

potwierdzam, Davey strrasznie mi się w tej roli podobuje, szczególnie w części 5, sssuper  :hamster_beautiful:
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline Havey_Angel

• Redaktor
  • Totalimmortal
  • Reputacja 80
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik, 2011, 18:34:41 »
w części 5. to jest zabójczy śmiech

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

<buahahahahahahahahahahahahahaha...hahahah!!!!>

There is nothing inside
There is only fire
A Fire Inside

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Październik, 2011, 18:48:07 »
taa i jeszcze początek 6-ej kiedy pokazuje środkowego paluszka do Boga :lol:

Offline Seyuki

• Effatha
  • Totalimmortal
  • Reputacja 13
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Listopad, 2011, 18:06:40 »
Coś wspaniałego... Jestem taka niesamowicie zachwycona, na pewno obejrzę jeszcze nie jeden raz :hamster_bigeyes:

“I have the right to do anything,” you say—but not everything is beneficial. “I have the right to do anything”—but I will not be mastered by anything.

Offline doth

• pół-marszałek
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 26
  • UNDERWEAR=PODNOSIĆ.
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Listopad, 2011, 20:53:26 »
tim sobie chyba w kulki leci...minął miesiąc a tu dupa...
ICH KOCHEN DU!!!!!!!!