Autor Wątek: Kolejnym singlem będzie...  (Przeczytany 1933 razy)

Offline kate black

• Redaktor
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 137
  • Moderator niszczy Twoją reputację z radością.
Kolejnym singlem będzie...
« dnia: 06 Listopad, 2013, 21:31:05 »
Kolejnym singlem, jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie zespołu, będzie "A Deep Slow Panic" !!

AFI ogłosiło konkurs na grafikę dla singla, prace można przesyłać do 22 listopada! Więcej informacji TU

Co Wy na taki wybór?
Robisz mi nieporządek w chaosie.

Offline Loix

• Flawless Soul
  • Reputacja 2
  • sXe
Odp: Kolejnym singlem będzie...
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad, 2013, 21:45:30 »
Nie najgorszy wybór, mimo wszystko wielka szkoda, że nie wybrali Greater than 84 czy The Embrace. Tak czy inaczej to bardzo dobra wiadomość. Albumik będzie dalej promowany i o to chodzi.

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad, 2013, 23:34:42 »
Całe szczęście, że nie wybrali The Embrace :P ale Greater Than 84 też myślę, że dałoby radę jako singiel...... a propos singli, szkoda że w ER cisza na ten temat...CL bądź co bądź się pojawiało, moze dlatego że to była aż za BARDZO radiowa płyta :roll: tak słuchając tego co tak mi sie wydaje "preferują" w ER to takie lżejsze w odbiorze itd, więc akurat czy to Deep Slow czy 17 Crimes by się sprawdziło.....ale cóż, nie ma płyt na sklepowych półkach, nie ma więc i w radiu  :smt090
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline dEVil_inside

• The Checkered Demon
  • Reputacja 3
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad, 2013, 07:07:28 »
w ER cisza, bo Universal dał dupy, nie wydał płyty w formie fizycznej i nie promuje jej w radiach singlami. Akurat przedwczoraj gadałam o tym z ludźmi z ER bo byłam na ich urodzinach. Sami z siebie nie puszczą singla (chyba że baaaaaardzo się spodoba dyrektorowi) na heavy rotation (czyli 10x na dobę :lol: ), musi być jakiś ruch wytwórni...

becoming one
in this game of two

destinies bound together
until the end of time

Offline kika88

• Beautiful Thief
  • Totalimmortal
  • *
  • Reputacja 53
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad, 2013, 19:24:16 »
A to nawet nie mamy co marzyć, bo dyrektorem muzycznym jest Pegaz, a  on już wyraził swoje zdanie o AFI przy okazji CL -.- ... no chyba, że Bisior by interweniował ;p
"An expression in the futility of hope, we try over and over, only to return..."

Offline nadin

• Totalimmortal
  • Reputacja 25
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad, 2013, 20:25:26 »
A na moje całkiem spoko wybór. A to jak bardzo Universal dał dupska pozostawię bez komentarza, idioci.
I used to be an atheist, then I found out I'm a sex god  - Rob Rolfe