Autor Wątek: Dłuższy filmik ze studio (piosenka ITVHTBH)  (Przeczytany 1396 razy)

Offline despredblack

• Fail Child
  • Administrator
  • The Boy Who Destroyed The World
  • Reputacja 46
  • I am the passion; I am the warfare...
Dłuższy filmik ze studio (piosenka ITVHTBH)
« dnia: 27 Sierpień, 2009, 18:41:19 »
Krótki filmik, który mieliśmy okazję obejrzeć wcześniej był tylko fragmentem dłuższego, na którym można usłyszeć część I Am Trying Very Hard To Be Here wraz z podkładem muzycznym, a także zobaczyć powitanie zwycięzców Begin Transmission i usłyszeć chórki z ich udziałem(wcześniej słyszeliśmy tylko członków zespołu).

Filmik obejrzeć można klikając w link :arrow: Torch Song na stronie crashlove.afireinside.net.

Pojawiła się również skrócona wersja filmiku. Zawiera głównie nagranie z IATVHTBH w wersji bez zwycięzców BT oraz z nimi.

Żródła:
http://aficrashlove.blogspot.com/2009/08/last-extra-revealed-medicate-live.html
http://aficrashlove.blogspot.com/2009/09/shorter-version-of-begin-transmission.html
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień, 2009, 00:02:11 by despredblack »
I'm a work in progress.
— Steve Vai

Offline Immortality

• St. Anger
  • Administrator Honorowy
  • Totalimmortal
  • Reputacja 87
  • FTW
    • AFI
Odp: Dłuższy filmik ze studio (piosenka ITVHTBH)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień, 2009, 23:53:01 »
Świetny jest ten filmik -- jakoś tak sama mi się twarz cieszyła, gdy to oglądałam. Zastanawiam się, jak ja bym się zachowała na miejscu zwycięzców BT -- byli bardzo dzielni :) Zaczęłam się śmiac podczas 4:50 przy pomyłce Dżejda, a potem Brocka :) Kolejny wybuch śmiechu chwilę później, gdy Jade przybijał wszystkim piątkę, a pominął Davey'ego.

Refren piosenki z filmiku od razu wpada w ucho. Album zapowiada się wyśmienicie! Niech te dni szybciej mijają!
"Hey Warsaw! Remember how awesome that show was?" /Adam Carson/

Offline despredblack

• Fail Child
  • Administrator
  • The Boy Who Destroyed The World
  • Reputacja 46
  • I am the passion; I am the warfare...
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień, 2009, 05:43:11 »
Kolejny wybuch śmiechu chwilę później, gdy Jade przybijał wszystkim piątkę, a pominął Davey'ego.

Nie pominął, tylko przyciął, bo Davey chciał "żółwika".
I'm a work in progress.
— Steve Vai

Offline Kadaj91

• Weltschmerz
  • Deathless One
  • Reputacja 2
  • ...xx...
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień, 2009, 20:04:28 »
Filmik na prawde super  :P Ja chyba bym sie strasznie zestresowala.... :oops: na ich miejscu
Stać na granicy życia z kieszeniami wypełnionymi bólem. Sercem martwym i myślą rozpaloną.

Offline Immortality

• St. Anger
  • Administrator Honorowy
  • Totalimmortal
  • Reputacja 87
  • FTW
    • AFI
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień, 2009, 22:26:34 »
Jeszcze jedna rzecz mi się w tym filmiku podoba -- ten entuzjazm bijący od całej czwórki. Widac, że wciąż cieszy ich to, co robią... Cieszy ich wspólne nagrywanie i to, że mogą komuś wreszcie pokazac swoje najnowsze dokonania (Jade 1:54 min. w myślach: "No, chodzmy już szybko szybko szybko do tego studio!"  :smt026).
"Hey Warsaw! Remember how awesome that show was?" /Adam Carson/

Offline kate black

• Redaktor
  • Moderator
  • Totalimmortal
  • Reputacja 137
  • Moderator niszczy Twoją reputację z radością.
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpień, 2009, 13:16:33 »
haha dokladnie. Mysle ze byli bardziej podjarani niz zwyciezcy BT :) fajnie było zobaczyc ich w studio i w ogole zawsze fajnie jest ich zobaczyć :lol: Ta dziewczynka (Natacia?) biedna swieczki w oczach miala, ale jak tak sobie mysle ja tam bym wyła z radochy :D Jade jest taki spoko cool gosciu na filmiku :shock: zawsze myslalam ze ona taki opanowany :D ale w koncu krewniak smiffa ;D

zazdroszcze, zazdroszcze, zazdroszcze ;P
Robisz mi nieporządek w chaosie.